6 turas: Naujoko įvarčiai ir „Lyon” pergalė

Šeštadienį buvo sužaistos aštuonerios Prancūzijos „Ligue 1” pirmenybių 6-ojo turo rungtynės. Dar du susitikimai bus žaidžiami sekmadienį vakare.

Centrinė turo dvikova vyko Lijone, kur vietos „Lyon” priėmė „Monaco” ekipą. Gan įtemptose rungtynėse pergalę rezultatu 2-1 šventė aikštės šeimininkai. Verta paminėti, jog abu įvarčius „Lyon” klubui pelnė tik šiose rungtynėse ekipoje debiutavęs naujokas iš Brazilijos Fredas.

Po triuškinamo pralaimėjimo praėjusiame ture (6-0 prieš „Nancy” – aut. pastaba) atrodo atsigavo „Rennes” ekipa, kuri namuose 3-1 įveikė labai nestabiliai žaidžiančią „Auxerre”. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Youssefas Hadji.

Dar vieną pergalę iškovojo ir toliau „Lyon” ant kulnų mina sostinės „P.S.G” ekipa. Šį kartą Paryžiaus klubas minimaliu rezultatu 1-0 įveikė „Strasbourg” ekipą. Vienintelį mačo įvartį aikštės šeimininkams pelnė ekipos naujokas Bonaventure Kalou.

Ir toliau sėkmingai rungtyniauja naujokas „Le Mans”. Šiame ture išvykoje 0-2 įveikę „Toulouse” ekipą Le Mano futbolininkai bent laikinai pakilo net į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Sėkmingai šis turas susiklostė ir kitam naujokui „Troyes”, kuris namuose po paskutinę rungtynių minutę pelnyto Sebastieno Graxo įvarčio 1-0 palaužė „Nantes” ekipos pasipriešinimą.

Turnyrinė lentelė

Visi 6-ojo turo rezultatai:

„Lyon” 2 – 1 „Monaco”

5′ [1 – 0] Fred

47′ [2 – 0] Fred

79′ [2 – 1] David Gigliotti

56′ Olivier Kapo („Monaco”) pašalintas iš aikštės

„Troyes” 1 – 0 „Nantes”

90′ [1 – 0] Sebastien Grax

„Toulouse” 0 – 2 „Le Mans”

12′ [0 – 1] Chiguy Lucau

85′ [0 – 2] Yohann Hautcoeur

50′ Marko Basa („Le Mans”) pašalintas iš aikštės

„Rennes” 3 – 1 „Auxerre”

48′ [1 – 0] Youssef Hadji

58′ [2 – 0] Olivier Monterrubio

69′ [2 – 1] Vassiriki Diaby

73′ [3 – 1] Youssef Hadji

„Ajaccio” 1 – 0 „Nancy”

8′ [1 – 0] Lucas

50′ Andre Luiz („Nancy”) pašalintas iš aikštės

„PSG” 1 – 0 „Strasbourg”

28′ [1 – 0] Bonaventure Kalou

65′ Abd Rabo Hosni („Strasbourg”) pašalintas iš aikštės

„Nice” 0 – 1 „Saint-Etienne”

7′ [0 – 1] Frederic Piquionne

„Metz” 0 – 2 „Lille”

50′ [0 – 1] Peter Odemwingie

60′ [0 – 2] Peter Odemwingie