Dėl nesumokėtų sąskaitų uždarytas Irako oro uostas

Didžiosios Britanijos bendrovė, valdanti Bagdado oro uostą, penktadienį, antrą kartą per tris mėnesius, keleiviams uždarė oro uosto terminalus, bandydama priversti Irako vyriausybę sumokėti kelių mėnesių neapmokėtas sąskaitas.

Irako transporto ministerijos atstovas spaudai patvirtino, kad oro uostas buvo uždarytas dėl finansinių reikalų, tačiau pridūrė: „Problemą išspręsime po kelių valandų. Mes jiems sumokėsime“.

„Mums jau nemoka septynis mėnesius“, – teigė bendrovės „Global Strategies Group“ atstovas Džailas Morganas (Giles Morgan).

Jis negalėjo nurodyti, kiek laiko oro uostas bus uždarytas. Panašiais veiksmais birželį Irako sostinėje taip pat buvo atkirstas pagrindinis susisiekimas su išoriniu pasauliu, trukęs dvi dienas.

Anot JAV kariuomenės atstovo, dėl oro uosto uždarymo kariuomenės funkcijos nesutriks, o Dž. Morganas užtikrino, kad saugumo priemonių vis tiek laikomasi.

„Kai bendrovei bus sumokėta, ji atnaujins savo darbą ir oro uosto veiklą“, – pažymėjo Dž. Morganas.

Bendrovė „Global Strategies Group“ turi apie 2 tūkst. apsaugos personalo Irake. Ji yra viena iš daugelio privačių bendrovių, teikiančių paslaugas kariuomenei, vyriausybei bei privačioms organizacijoms.

2005-09-09 11:02

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.