Žymos archyvas: techovas

Dziudo meistrei – bronzos apdovanojimas

Belgijos mieste Arlone surengtame tarptautiniame moterų dziudo turnyre dalyvavo dvi Kauno klubo „Asahi” – sporto mokyklos „Gaja” atstovės Raimonda Gedutytė ir Rasa Gasiulytė. R.Gedutytė (svorio kategorija iki 78 kg) įveikė Olandijos, Vokietijos, Anglijos ir JAV … Skaityti toliau

Dziudo: ryški kauniečių persvara

Per atvirąjį Lietuvos dziudo čempionatą namų sienos padėjo kauniečiams. Jie iškovojo net 7 aukso medalius. Lietuvos dziudo federacijos (LDF) prezidentas Vigmantas Sinkevičius mano, jog tai dėsninga. „Šiemet švenčiame Lietuvos dziudo federacijos 35 metų sukaktį. Pirmasis … Skaityti toliau

Dziudo meistrai kovos Europos čempionate

(1)

Suomijos mieste Tamperėje rytoj prasidės Europos dziudo čempionatas, kuriame Lietuvai atstovaus 7 sportininkai. Mūsų šalies rinktinėje bus Kauno sporto mokyklos (SM) „Gaja” ir klubo „Ryto saulė” auklėtinė Raimonda Gedutytė (svorio kategorija iki 78 kg), vilniečiai … Skaityti toliau

Palaužė japonų ekipą

Naują varžybų sezoną pradėjo Lietuvos dziudo meistrai. Ventspilyje (Latvija) įvykusioje neoficialioje komandų dvikovoje mūsiškiai pranoko Japonijos atletų ekipą. Iš Latvijos – su medaliais Lietuviams sėkmingai susiklostė pasirodymas atvirajame Latvijos čempionate – trys tapo čempionais, penki … Skaityti toliau