Žymos archyvas: kučiauskas

LKL čempionatas: šalies pirmenybėse – pusiaukelė

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate 9 šalies klubai pasiekė pusiaukelę – visi sužaidė lygiai po 8 rungtynes. Dabar pirmenybėse skelbiama pertrauka iki sausio 12 dienos. „Sakalų” pakilimas Savaitgalį dvi pergales iš eilės iškovojo Vilniaus „Sakalai”, … Skaityti toliau

Čempionai išbarstė persvarą Ventspilyje

Lietuvos ir Baltijos (SEB BBL) krepšinio lygos čempionų – Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkų – žaidimas ir toliau stringa varžovų gynybos užkardose. Savaitgalį vilniečiai per SEB BBL varžybas išvykoje tik dviejų taškų skirtumu 77:75 įveikė „Ventspils” … Skaityti toliau

Po dviejų pratęsimų „Žalgiris” įveikė „Sakalus”

Nervingumu ir didele įtampa pasižymėjusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Kauno „Žalgirio” krepšininkai tik po dviejų pratęsimų 103:101 (23:20, 17:23, 13:28, 29:11, 11:11, 10:8) įveikė Vilniaus „Sakalus”. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė apilygiai, nė vienam … Skaityti toliau