Žymos archyvas: emiotas

Boksininkų varžybas aptemdė muštynės

Europos čempionate Lietuvos sportininkai pritrūko psichologinės ištvermės Plovdive (Bulgarija) pasibaigusiame 36-ajame Europos bokso čempionate Lietuvos rinktinė tarp 40-ies šalių komandų užėmė 16-ąją vietą, tačiau nė vienas mūsų sportininkas neįveikė aštuntfinalio barjero. „Pritrūko psichologinės ištvermės. Be … Skaityti toliau

Tikslo nepasiekė

Lietuvos boksininkai iš Europos čempionato grįžta tuščiomis Lietuvos boksininkai, dalyvavę 36-ajame Europos bokso čempionate, laimėjo tik 4 kovas iš 11 ir užsibrėžto tikslo nepasiekė. Planavę patekti į stipriausiųjų aštuntukus arba net tapti prizininkais, vieni mūsiškiai … Skaityti toliau

Boksininkai pagerbė Ringo džentelmeną

10-ajame tarptautiniame Algirdo Šociko bokso turnyre sėkmingiausiai pasirodė Lietuvos sportininkai, iškovoję penkis aukso, du sidabro ir tris bronzos medalius. Varžybose, kuriose grūmėsi atletai iš 11 šalių, po dvi pirmąsias vietas užėmė Baltarusijos ir Rusijos boksininkai. … Skaityti toliau