Žymos archyvas: arapova

M. Šarapova išlaukė

Rusijos tenisininkė Marija Šarapova po dviejų metų laukimo vėl iškovojo „Garnd Slam” serijos turnyrą – ji tapo atvirojo JAV teniso čempionato („US Open”), kurio prizinį fondą sudaro 19,789 mln. JAV dolerių, nugalėtoja. Trečiąją turnyro rakete … Skaityti toliau

Nicole Vaidišova – Čekijos Šarapova

Nicole Vaidišova tapo didžiausiu šių metų Prancūzijos teniso čempionato atradimu. 17-metė čekė jau prieš metus tyliai įveikė po kelis etapus per „Didžiojo kirčio” turnyrus, tačiau šiemet tikra sensacija tapo jos pergalės Paryžiaus „Roland Garros” kortuose … Skaityti toliau

Rusijos tenisininkė M. Šarapova tapo pirmąja pasaulio rakete

Moterų teniso asociacijos (WTA) skelbiamoje geriausių pasaulio tenisininkių reitingų lentelėje rusė Marija Šarapova iš antrosios vietos pakilo į pirmąją. Pirmadienį ji tapo pirmąja Rusijos tenisininke, užkopusia į pasaulio reitingo viršūnę. 18-metė M. Šarapova – 15-oji … Skaityti toliau

Jasikevičiaus mintys sukasi tik apie vestuvinius žiedus

Prasitarė apie vedybas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės įžaidėjo Š.Jasikevičiaus galvoje šiuo metu tik linksmybės. Mažų mažiausiai 29 metų krepšininkas dabar nori tik gerai leisti laiką, tačiau neatsisako minties, kuo greičiau vesti. Užvakar Lietuvos kūno kultūros … Skaityti toliau

Vimbldone – rusių anarchija

Anglijoje vykstančio Vimbldono teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 10,085 mln. svarų sterlingų, moterų vienetų varžybų ketvirtojo rato – aštuntfinalio – barjerą pirmadienį įveikė ir į ketvirtfinalį iškopė keturios Rusijos tenisininkės. Nugalėtojos titulą ginanti 18-metė … Skaityti toliau