Žymos archyvas: arabela

Nidoje prasidėjo RS-280 taurės buriavimo varžybos

Vakar Nidoje prasidėjo RS-280 taurės buriavimo varžybos. Jos kartu yra ir Švyturio RS-280 jachtų klasės buriavimo čempionato penktasis įskaitinis etapas, kurį sudaro 9 plaukimai. Dėl RS-280 taurės visą savaitgalį Kuršių mariose varžysis 10 jachtų. Penktadienį … Skaityti toliau

Įvyko RS-280 buriavimo taurės varžybos ir penktasis Švyturio RS-280 buriavimo čempionato etapas

Sekmadienį Nidoje pasibaigė tris dienas Kuršių mariose trukę RS-280 taurės varžybos, kurios kartu buvo ir Švyturio RS-280 čempionato penktasis įskaitinis etapas. Dramatiškoje kovoje nugalėjo ir RS-280 taurę, o kartu ir Švyturio RS-280 penktajį etapą laimėjo … Skaityti toliau

Įvyko trečiasis Švyturio RS-280 buriavimo čempionato etapas

Praėjusį savaitgalį (birželio 10-11 d.) Kauno marių akvatorijoje įvykusiuose Švyturio RS-280 jachtų klasės buriavimo čempionato trečiojo etapo plaukimuose virė ypač įnirtinga kova. Visus penkis trečiojo etapo plaukimus laimėjo skirtingos jachtos: 1-ąjį jachta RAGANOSIS (kapitonas Saulius … Skaityti toliau