Nors šiomis dienomis nelyja ir eismo sąlygos puikios, mieste kasdien įvyksta nemažai avarijų. Policininkų teigimu, vairuotojams trūksta atidumo ir geranoriškumo.
Pirmadienį apie 21 valandą Sausio 15-osios ir Rumpiškės gatvių sankryžoje įvykusios avarijos metu sužaloti du žmonės. Iš Rumpiškės gatvės į pagrindinę išvažiavo „Renault 19”, vairuojamas 23 metų vaikino ir susidūrė su pagrindine gatve važiavusiu „SAAB”.
Nuo smūgio „Renault” apsivertė. Devyniolikmetei šio automobilio keleivei lūžo keli šonkauliai, mergina gydoma ligoninėje. Kitas tuo pačiu automobiliu važiavęs vaikinas gydomas ambulatoriškai. Abiejų mašinų vairuotojai liko sveiki.
Vakar per vairuotojų neatsargumą dviejose avarijose apgadinta po tris automobilius.
Pilies ir Žvejų gatvių sankryžoje vienas kitam į galą įvažiavo „Volkswagen Golf”, „Ford” ir „Nissan”, o ties Šilutės plento 23 namu automobiliui „Audi” į galą įvažiavo „BMW”, o jam – „Volkswagen Transporter”.
Policijos pareigūnų teigimu, tokios avarijos – neatidumo ir nepagarbos kitiems eismo dalyviams pasekmė.