LTOK bando lipdyti skilusią federaciją

Vakar vykusiame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) vykdomojo komiteto posėdyje, be kitų klausimų, aptarta ir dvivaldystės problema Lietuvos slidinėjimo federacijoje (LSF).

Apie tai posėdyje kalbėjo LTOK vyr. referentė žiemos sporto šakoms Vida Vencienė.

Jau mėnesį viena kitą dubliuoja dvi federacijos ir du prezidentai – gegužės 18 dieną vykusioje LSF ataskaitų ir rinkimų konferencijoje balsų dauguma nauju prezidentu išrinktas Vilmantas Gineitas ir ilgai šiai federacijai vadovavęs Vytautas Zumeris. Šis, supratęs, kad rinkimus pralaimėjo, išskubėjo iš ataskaitos ir rinkimų konferencijos bei išsivedė du klubus (konferencijoje dalyvavo šeši klubai). Išėjusieji tą pačią dieną surengė dar vieną LSF konferenciją ir joje V.Zumeris vėl buvo išrinktas prezidentu. Jis iki šiol turi visus federacijos dokumentus bei antspaudą ir taip blokuoja teisėtai išrinktos naujos LSF vadovybės veiksmus.

LTOK vykdomasis komitetas (VK) vakar nutarė sudaryti komisiją, kuri viską išsiaiškintų ir iki liepos 15 dienos pateiktų išvadas LTOK garbės teismo pirmininkui Kazimierui Motiekai. Komisijai vadovaus LTOK VK narys, Olimpinių sporto šakų komisijos pirmininkas Valentinas Paketūras.

Kaip vakar LŽ sakė V.Vencienė, LTOK tikisi, kad šią problemą pavyks išspręsti be teismų. Pasak jos, į žiemos sportus įsisukęs žiaurus virusas, kasmet narstomos tai vienos, tai kitos federacijos valdančiųjų organų problemos.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.