„Boeing-787” atliks bandomąjį skrydį rugpjūtį

Naujausias „Boeing-787 Dreamliner” galės atlikti bandomąjį skrydį jau rugpjūčio pabaigoje, trečiadienį pareiškė „Boeing” korporacijos „Boeing-787” projekto vadovas Maikas Beiras (Mike Baire). Jis nenurodė konkrečios datos, užsimindamas, kad skrydis dar gali būti nukeltas iki rugsėjo.

Pagrindiniai skiriamieji šio naujojo 300 vietų orlaivio bruožai yra aukšti efektyvumo ir eksploatacijos rodikliai, skrydžio nuotolis ir komfortas, o vienas didžiausių jo privalumų – didesnis kuro ekonomiškumas.

Savo ruožtu „Boeing” korporacijos vadovas Džeimsas Maknernis (James Mc Nerney), kalbėdamas trečiadienį Čikagoje, sakė esąs įsitikinęs, kad per artimiausius dešimtmečius pasaulinėje rinkoje atsiras trečia lėktuvų gamintoja, kuri konkuruos su dabartinėmis svarbiausiomis rinkos dalyvėmis – „Boeing” ir „Airbus”.

Jo nuomone, „tai neišvengiama”. Anot Dž. Maknernio, tikėtina, kad toks konkurentas atsiras Kinijoje. Kartu jis pažymėjo, kad „Boeing” neketina trauktis iš Kinijos ar atsisakyti planų plėsti savo veiklą šioje šalyje.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.