Jaunystės šaltinis

Žmogaus organizmo senėjimas – fiziologiškai neišvengiamas procesas.

Tačiau žmonės sensta skirtingai: vieni greičiau, kiti lėčiau. Ar įmanoma paveikti šio proceso spartą, jį sulėtinti?

Visais laikais medicina siūlė priemonių išorinei jaunystei pratęsti.

Senovės graikų gydytojai sakė, kad visuomet graži ir nesenstanti deivė Hera, norėdama pratęsti amžiną jaunystę, maudydavosi „jaunystės šaltinyje”.

Senovės skandinavai taip pat turėjo mitologinį jaunystės šaltinį, kurį jie vadino „jungbrunen”. Į jį įlipdavo sukriošusios ir bejėgės senutės, o išlipdavo jaunos merginos.

Atradus Ameriką, pasklido gandas, kad netoli jos yra stebuklinga Biminio sala. Iš šios salos gelmių veržėsi stebuklingas šaltinis, senius paverčiantis jaunuoliais.

Mūsų laikais medicina, ieškodama senatvę atitolinančių priemonių, pirmiausiai remiasi farmakologijos ir plastinės chirurgijos laimėjimais.

Natūropatinė medicina

Natūropatinė medicina gali pasiūlyti kapiliarinę terapiją. Jos pagrindą sudaro terpentino vonios – chroniškų ligų gydymo metodas, pasižymintis tokiu teigiamu pašaliniu poveikiu, kaip ląstelių, audinių ir organų atjaunėjimas.

Terpentino vonios būna trijų rūšių – baltos, geltonos ir mišrios.

Gulint vonioje, terpentino mišinių komponentai veikia uždarus organizmo kapiliarus ir priverčia juos atsiverti. Tai pagerina visų organizmo organų ir audinių kraujo mikrocirkuliaciją, o tai savo ruožtu paspartina medžiagų apykaitą.

Kaip veikia terpentino vonios?

Terpentino vonių sukeltas organizmo atjaunėjimo procesas prasideda nuo odos, kuri tampa lygi, elastinga ir geriau aprūpinama krauju.

Pastebimai sumažėja celiulito požymių. Sąnariai tampa judresni, kvėpavimas – intensyvesnis ir labiau prisodrintas. Pagyvėja kraujo cirkuliacija organizmo periferijoje.

Pagerėja širdies koronarinių arterijų aprūpinimas krauju, todėl gerėja jos raumens maitinimas. Normalėja širdies veikla, susiderina jos režimas.

Dėl geresnio smegenų aprūpinimo krauju grįžta atmintis.

Gydytojas rekomenduoja

Atjauninančios ir sveikatos teikiančios vonios skiriamos kursais – po 15-25 vonias.

Kiekvienam pacientui gydytojas nustato konkretų vonių skaičių ir tipą, atsižvelgdamas į amžių ir sveikatos būklę, taip pat arterinį kraujospūdį.

Norint sulaukti maksimalaus efekto, voniomis geriausia naudotis prižiūrint patyrusiai medicinos seseriai, kuri, matuodama termometru, palaiko tinkamą vandens temperatūrą, po to pusantros valandos stebi, kaip ilsėdamasis pacientas prakaituoja.

Teisingai naudojantis terpentino voniomis, tai galima daryti ilgai ir jas laikyti jaunystės šaltiniu.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Medicina su žyma , , , , , .

1 atsiliepimas į "Jaunystės šaltinis"

  1. vanda

    na o kur tas vonias gauti ir kiek babkiu eilinam mirtingajam gali kainuoti 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.