Ties pagrindine gatve kils daugiabutis

Taikos prospekte planuojamas dar vienas naujas daugiaaukštis pastatas.

Sklype, pažymėtame 22a numeriu, pagal rengiamą detalųjį planą turėtų išaugti keliolikos aukštų gyvenamasis daugiabutis su komercinėmis patalpomis.

Pastate ketinama įrengti 59 butus su įstiklintais balkonais ir terasomis. Butų plotas iš viso būtų apie 3 tūkst. 500 kvadratinių metrų. Dalyje pirmojo pastato aukšto planuojamos maždaug 260 kvadratinių metrų ploto komercinės patalpos. Kas ten įsikurs, kol kas dar nežinoma.

Pasak projekto vadovo architekto Edmundo Andrijausko ir projekto autorės Vaivos Lukaševičiūtės, gyventojų automobiliams 79 vietos numatomos požeminėje aikštelėje ir cokoliniame aukšte, o komercinės dalies lankytojams – 10 šalia pastato.

Šalia daugiaaukščio, medžiais apaugusioje vietoje, numatoma įrengti kiemą gyventojams bei vaikų žaidimų aikštelę.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Statyba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.