Pūga savaitgalį pakoregavo turgaviečių veiklą.
Nedaug buvo tiek prekeivių, tiek pirkėjų.
Senajame turguje lauke ant geležinių prekystalių, spaudžiant maždaug 5 laipsnių šaltukui, buvo pardavinėjamos bulvės, obuoliai, kopūstai ir morkos. Prekeiviai оbuolius atvežė net iš Pasvalio.
Pagyvenusios moteriškės dvejojo, ar šaltyje keletą valandų išbuvusios bulvės neįgijo salstelėjusio skonio. Truputį pajuodę atrodė kopūstai.
Daržovės esant minusinei temperatūrai galėjo ir pašalti. Pavyzdžiui, bulvės sandėliuose laikomos esant ne žemesnei nei 5 laipsnių temperatūrai.
Prekiauti vaisiais gatvėse draudžiama, kai oro temperatūra yra mažiau nei 13 laipsnių.
Įdomu tai, kad už kilogramą visų savo gėrybių – tiek obuolių, tiek bulvių, tiek morkų – prašė po litą penkiasdešimt centų.
Vienišas atviroje turgavietėje pirkėjų laukė ir bitininkas iš Šilininkų.
Tilžės gatvės turguje savaitgalį dėl prasto oro taip pat buvo mažiau pirkėjų nei įprastai. Po aikštę šalia turgaus, kurioje, esant geram orui, nelieka vietos automobiliui pasistatyti, vėjas gainiojo sniego sūkurius.