NML: A. Pilvelytė laimėjo prieš rokerį Luką

Sekmadienio NML kova baigėsi Aistės Pilvelytės pergale. Rezultatu 3:2 ji laimėjo kovą prieš rokerį Luką iš Suvalkijos.

Dabar Aistė nacionalinės muzikos lygos sąskaitoje turi aštuonis taškus – be trijų, laimėtų su Luku, dar penkis taškus dainininkė yra iškovojusi kovoje su latvių grupe „Double Faced Eels”. Ji yra antroji pagal taškus savo Mėlynajame divizione po atlikėjo Mino.

„Džiaugiuosi, kad laimėjau kovą. Juk sakiau – einu laimėti. Nežinau, ar ir toliau taip pavyks. Bet aš optimistė ir į viską žiūriu optimistiškai”, – sakė Aistė. Dvi savaites prieš pasirodymą NML Aistė sirgo ir buvo praradusi balsą. „Jis atsirado vos kelios dienos prieš kovą ir dar dainuodama sekmadienį jaučiau kelis balso „nešvarumus”, – pažymėjo dainininkė

Po sėkmingo pasirodymo NML Aistė Pilvelytė nepuolė švęsti. „Po namus išvežiojau savo muzikantus, grįžau vos prieš vidurnaktį, su vyru išgėrėme po kokteiliuką – ir miegot”, – juokėsi Aistė, antrą kartą iš eilės sėkmingai pasirodanti NML.

Kitą sekmadienį NML studijoje susikaus latviai „Double Faced Eels” ir „UAB Music”. Kovoje „Va Bank” – į „Kelią į žvaigždes 2” norintis sugrįžti Baggy B.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.