Du Natalijos Piliušinos rekordai

Sostinėje vykusiose Lietuvos jaunučių (gim. 1990-1992 metais) sporto žaidynių lengvosios atletikos finalinėse varžybose sėkmingai pasirodė Klaipėdos sportininkai.

Net du aukso medalius iškovojo trenerio M. Krakio auklėtinė Natalija Piliušina. Ji pirma buvo 400 m distancijoje (57,34) ir 800 m nuotolyje (2.15,89). Šie rezultatai yra nauji žaidynių rekordai.

Du čempionės titulus pelnė ir Gintarė Krūminaitė, kuri treniruojasi pas trenerį D. Senkų. Gintarė pirma atbėgo 100 b/b (15,08) ir buvo nepralenkiama trišuolio varžybose (11,29).

Dar du aukso medalius mūsų miestui pelnė Donatas Smolskas (tr. M. Krakys) – 3000 m (9.45,76) ir Romanas Demenkovas (tr. E. Norvilas bei M. Krakys) – 800 m (2.06,46).

Dvi antrąsias vietas iškovojo sprinterė Živilė Brokoriūtė (tr. J.ir R. Beržinskai). Ji 100 m nubėgo per 13,00 sek., o 200 m – per 27,03 sek.

Vicečempionais taip pat tapo A. Mockus (tr. D. Senkus) – 400 m (53,23); Aleksandras Masiukas (tr. M. Krakys) – 1500 m (4.18,94); Vera Djakova (tr. O. Grybauskienė) – 1500 m (4.55,19) bei švedišką estafetę (100x200x300x400 m) bėgę mergaitės Marina Čepenko, Živilė Brokoriūtė, Andra Monginaitė ir Natalija Piliušina (2.25,28).

Šešiose disciplinose uostamiesčio lengvaatlečiai užėmė trečiąsias vietas. Bronzos medaliais pasipuošė Petras Grabys – 1500 kl./b (5.14, 55); Lukas Mickus – 110 b/b (16,51); Agnė Druteikaitė – 800 m (2.22,98); Andrius Palinauskas (šuolis į tolį – 5 m 91 cm, trišuolis – 12 m 51 cm) bei švediškoje estafetėje dalyvavę vaikinai Rimantas Mironovas, Aleksandras Masiukas, Aivaras Mockus ir Romanas Demenkovas (2.10,94).

Arti antrųjų medalių buvo D. Smolskas ir R. Demenkovas, užėmę ketvirtąsias vietas. Taip pat ketvirti buvo A. Ubartaitė, K. Valčiukas, J. Lenkauskaitė, A. Čiesnaitė, A. Rezgytė ir I. Malelytė.

Komandinėje įskaitoje klaipėdiečiai buvo treti. Nugalėtojais tapo kauniečiai, o antrą vietą užėmė sostinės lengvaatlečiai.