„GK Klinika” turi daugiausia medicininių lazerių Lietuvoje

Medicinos, biotechnologijų ir lazerių klinika „GK Klinika” yra daugiausia medicininių lazerių turinti klinika Lietuvoje. Dauguma „GK Klinikoje” esančių lazerių yra vieninteliai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje.

Pasak klinikos „GK Klinika” vadovo chirurgo-onkologo Karapeto Babajano, klinikoje naudojami net septyni pažangiausi medicininiai diagnostikos ir gydymo lazeriai. „Džiaugiamės, kad naudodami naujausius išradimus lazerinių technologijų srityje, savo klientams galime pasiūlyti pačių sudėtingiausių kraujagyslinių, pigmentinių bei kitų odos patologijų šalinimą,” – teigia K. Babajanas.

Klinikoje naudojami septyni žymiausių pasaulio gamintojų „Iridex” (JAV), „Palomar” (JAV), „Reliant” (JAV), „Deka” (Italija) sukurti lazeriai, kurie taikomi randų, pigmentinių ir kraujagyslinių darinių, odos patologinių darinių šalinimui, plaukų šalinimui bei odos atjauninimui. Taip pat klinikoje yra speciali odos šaldymo ir apsaugojimo įranga, kuri naudojama prieš procedūrą su lazeriais.

Naujausias klinikos „GK Klinika” pirkinys – italų kompanijos „Deka” naujos kartos lazeris „Puls Dye 595 nm Dermobeam”, skirtas vyninių (portveino spalvos) dėmių, randų, įgytų ir įgimtų kraujagyslinių darinių šalinimui. Kadangi šio lazerio banga yra ilgesnė nei ankstesnės kartos lazerių, „Puls Dye 595 nm Dermobeam” lazerio spinduliai giliau prasiskverbia į odą ir gaunamas geresnis bei greitesnis gydomasis poveikis. Šis lazeris tinka gydyti tiek vaikų, tiek suaugusių žmonių vyninėms dėmėms, bei gali padėti ir tiems, kuriems gydymas ankstesnės kartos lazeriais yra neefektyvus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Medicina su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.