JAV studentų sporto asociacija (NCAA) pradėjo tyrimą, ar Arkanzaso universiteto studentė Aurelija Misevičiūtė, žinoma Lietuvos tenisininkė, nepažeidė NCAA taisyklių. Kitą pirmadienį 20-ąjį gimtadienį švęsianti lietuvė įtariama viename turnyre 2003 metais dalyvavusi kaip profesionalė, o NCAA teniso pirmenybėse gali dalyvauti tik mėgėjai, niekada neturėję profesionalų statuso.
„New York Times” paskelbė, kad 2003 metų balandį Misevičiūtė užsiregistravo dalyvauti turnyre Džeksonvilyje (JAV) ir nenurodė, kad yra mėgėja. Tuomet lietuvė gavo 350 JAV dolerių piniginį prizą.
Paskelbus šią informaciją Misevičiūtė buvo laikinai nušalinta nuo žaidimo Arkanzaso universiteto komandoje, nors buvo jos lyderė. Praeitą savaitę lietuvė buvo išrinkta NCAA Pietvakarių diviziono geriausia savaitės žaidėja. Ar Misevičiūtė galės toliau žaisti NCAA, paaiškės po tyrimo. Kol kas siekiama išsiaiškinti, ar 350 dolerių viršijo lietuvės patirtas išlaidas dalyvaujant turnyre. Jei išlaidų buvo daugiau, lietuvei kliūčių žaisti NCAA nebus.
NCAA studentai tenisininkai gali dalyvauti profesionalų varžybose ir gauti už tai piniginius prizus. Užsienyje jiems netaikomi jokie apribojimai, o prieš turnyrus JAV šios šalies universitetuose studijuojantys ir NCAA čempionate žaidžiantys sportininkai privalo pažymėti, kad į komercines varžybas atvyko kaip mėgėjai. Misevičiūtė yra dalyvavusi 40-yje profesionalų turnyrų, laimėjo varžybas Katare, kurių prizų fondas buvo 25 tūkst. dolerių, bet dėl to sunkumų jai nekilo.
Man labai patinka tokie str., kuriuose vis nurodinejama moteriskems, kaip su tais princais reikia elgtis – tik neizeisti, isklausyti, nugaryte pakasyti, sienelio po ragais padeti… Juk jie tokie trapus ir pazeidziami… O moteriskes juk pas mus stirprios – ir darba dirbti, ir vaikus priziureti, ir namus statyti, stogus taisyti… Jei pasiziureti i tu straispniu proporcijas, paaisketu, kad 80 proc. skirti paaiskinti moterims, kaip elgtis su trapiaja lytimi, ir like 20 – vyrams apie tai, ko nori moterys. Zodziu, visos instrukcijos, kaip uzkariauti princo sirdi ir priversti ji uzmauti rinke ant pirsto, o paskui islaikyti pririsus, kad nenubegtu pas kita, labiau pasikausciusia sioje srityje. Slykstu ir skaityti…
pritariu, vyrai nebemoka siekti moters, visi pamokymai skirti vyru gyvenimui palengvinti, o mes moterys is proto kraustomes kaip jiems itikti. Kam reikalingi tokie vyrai, nesuprantu, nieko jie nedaro del moters, nekovoja del jos, nesiekia, mes pacios lipam ant kaklo ir dar mus moko, kokiais budais tai padaryti, akd tik jiems vargseliams butu geriau. O mes ko norim, mielosios, negi jums nerupi?? negi mes moterys nebegalime kazko noreti, negi mes nevertos graziu zodziu ir poelgiu? bukit protingos
pirmas Adomo sakinys, kuri uzfiksavo Senasis Testamentas _ tai jo skundas Dievui, kad moteris jam obuolio atsikasti dave. Nuo tu neatmenamu laiku vyrai skundziasi, kad visos ju problemos per moteris, o moterims aiskinama, kaip su tais savarankiskai nemastanciais vyrais elgtis. Pirmoji isvada, kuria as jau seniai esu padariusi ir jos dar niekas nepakeite – vyrai yra Dievo juodrasciai; žmogaus maketas, taip sakant, tad, moterys, ar reikia del ju taip jaudintis?
Antra, ar atkreipet demesi, kad tu moterima atdresuojamu elgesio su vyrais instrukciju autoriai – arba vyrai, arba anonimai. O koks vyras apsunkins save (prisiminkim, ka vyro – moters santykiuose uzfiksavo Biblijos Pradzios knyga.
Trecia, jei moteris protinga ir išmintinga, net ir iš tokiu patarimu ji gali pasisemti naudos, kuria galima pavadinti: kokio elgesio savo atzvilgiu neleisti vyrams. Vyrai labai daznai megsta cituoti biblini pamokyma – mylek savop artima kaip save pati, akcentuodami, kad jis atseit yra tos meiles nusipelnes artimas. Tad, moterys, paslaptingai nusisypsojusios, pamilkit save pacia, kad jusu artimui daugiau nieko neliktu, kaip pamilti jus (mus) kaip pacius save…
O jei rimtai: negi musu gyvenimas tik to ir tevertas, kad is bandytume padaryti neimanomą – jei jau Dievui tik toks verkslentojas isejo; yra daug prasmingesnes, MOTERS vardo vertos veiklos ir savo paciu gyvenimo dziaugsmo.