„Utenos alus” kviečia Joninių dvasią į miestą

Prieš dvejus metus iškovoję laisvę Joninėms – gražiausiai vasaros šventei, „Utenos alus” ir TV3 šiemet Jonines kviečia pasitikti iš anksto. Tam, kad pajustumėte tikrąją Joninių dvasią, aludariai sumanė perkelti Joninių atributus į Vilniaus centrą.

Jau antradienį, birželio 21 d., prie tikrų, kvepiančio šieno kupetų, netikėtai atsiradusių miesto šurmulyje bus grojama gitaromis, dainuojamos Joninių dainos ir linksminamasi.

Ši netradicinė akcija primins visiems miestiečiams, kad „Utenos alaus” ir TV3 dėka artimiausias savaitgalis bus ilgas, džiaugsmingas ir pakvies visus nepamiršti prisijungti prie Joninių linksmybių.

„Šiemet darbų gausybėje paskendę miestiečiai Joninių atributus pamatys šalia savęs – pačiame Vilniaus centre. Padainuoti su gitara per pietų pertrauką – geriausias būdas „užsivesti” vakaro linksmybėms”, – sako Aušra Vasiljevienė, Utenos alus produkto vadovė.

Kartu su jaunomis grupėmis ir pradedančiais atlikėjais gitaromis brazdins ir tikros žvaigždės: akcijoje sutiko dalyvauti „Skamp”, „Biplan”, bei Linas ir Simona.

Kupetos išdygs Vilniaus Rotušės aikštėje, prie Vyriausybės rūmų bei prie Baltojo tilto.

Joninių išvakarėse, birželio 23 d., „Utenos alus” ir TV3 – pagrindiniai laisvų Joninių iniciatoriai – tradiciškai pakvies į nemokamą koncertą Vilniaus Vingio parke.

Šiemet „Utenos alus” specialiai Joninėms išvirė „Utenos Joninių” alaus. Prieš dvejus metus inicijavę šios vasaros šventės paskelbimą nedarbo diena, „Utenos” aludariai užpatentavo „Joninių” alaus pavadinimą. „Utenos Joninių” alus nuo šios bus verdamas kiekvieną vasarą.

Kova už laisvas Jonines prasidėjo 2003 metais. Tuomet, paraginti akcijos sumanytojų „Utenos” alaus ir televizijos TV3, daugiau nei pusšimtyje Lietuvos miestelių ir miestų buvo kūrenami laužai už laisvas Jonines, žmonės savo požiūrį į dar vieną nedarbo dieną išreiškė balsuodami „Utenos” alaus kamšteliais, kurių buvo surinkta arti šimto tūkstančių.

Laisvas Jonines savo nutarimu paskelbė Seimas ir nuo 2004 metų ši diena yra nedarbo diena.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Laisvalaikis su žyma , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.