Jie panašūs į didžiulę kempinę, o vaikščioti su jais tolygu didelėmis minkštomis šlepetėmis. Juos galėjote pastebėti ant Britnės Spyrs, Gvinet Peltrou ar Pamelos Anderson kojų. Šiuos batus galima pamatyti tiek studentų miesteliuose, tiek dideliuose prekybos centruose.
Paauglės dėvi juos su džinsais, mini sijonais ir tiesiog meldžiasi jiems. Tiesa, berniukai laiko juos bjauriais. „Gal dėl to jie vadinami „ugiais” (Ugg – madingų batų ir kito apavo iš versto avikailio su viršutinėmis siūlėmis pavadinimas – red. past.), nes yra kilę iš žodžio „ugly” – bjaurus, – sako 18-metė Veka Levenberg, vaikščiojanti po Džordžo Vašingtono universitetą rudais batais, užmautais ant džinsų. – Jie atrodo ne per geriausiai, tačiau su jais labai šilta”.
Savo išsvajotą 140 dolerių kainuojančią batų porą ji gavo dovanų. Ji taip pat turi tokio pat stiliaus šlepetes.
Įžymybės, kurios yra mados varikliai, tokios kaip Keitė Chadson, Kemeron Diaz ir Gvinet Peltrou pirmosios pozavo kameroms apsiavusios šiuos beformius batus dar praėjusį sezoną. Tačiau ekspertai, kurie prognozuoja tokių prekių, kaip rankinių „Fendi” („nemadinga”) arba džinsų „Earl” („visiškai nemadinga”) mados trukmę, paskelbė „Ugg” batų gerbėjas aukomis, kurios aklai seka greitai besikeičiančia mada dar prieš pasirodant batams vitrinose. Dėl to jie taip greitai iš nemadingų persikūnijo į madingus.
Kaip teigiama oficialiajame www.uggaustralia.com tinklalapyje, Australijos gyventojai nuo neatmenamų laikų siuva batus iš avikailio, sėdėdami Australijos bei Naujosios Zelandijos paplūdimiuose.
1978 metais vienas ponas Smitas atvežė keletą rankomis pasiūtų batų į Kaliforniją. Per pirmuosius metus Jungtinėse Valstijose jis pardavė 48 poras. Po to prasidėjo problemos. Jis jau paprasčiausiai nebegalėjo patenkinti vis didėjančios batų paklausos. 1995 metais amerikiečių korporacija „Deckers” Smitui pasiūlė parduoti teisę pardavinėti batus ir suteikė įmonei prekinį vardą „Ugg”. Tai labai papiktino Australijos batų gamintojus, kurie tvirtino, kad šis pavadinimas plačiai naudojamas jau 50 metų. Po 3 juridinių tiesos ieškojimo metų Australijos batų gamintojai pagaliau atsikovojo teisę naudoti žodį „ugg” neprašydami „Deckers” kompanijos leidimo.
Žinoma, paauglių nedomina šios juridinės peripetijos. Tikrieji žinovai firminius „Ugg” batus gali iš karto atskirti nuo „suklastotų”. Tikrieji ugiai būna 20 įvairių modelių – pavyzdžiui, su kniedėmis ar be jų – ir atitinkamų spalvų, bei kainuoja nuo 120 už klasikinį modelį iki 300 dolerių už didelius gauruotus batus.
bjaurus batai!
grazus batai ir beto tokius panasius as turiu . 😛
nevaryk !!
grazus batai .. ir as tokius turiu .. pyze kokie patogus ir silti 🙂 😀 😛
Super batai. lb gražūs 😉 pati lb noriu tokių 🙂