Lietuvos boksininkų startai užsienio ir šalies ringuose

Lapkričio 13 d. Mianyang (Kinija) prasidėjo Pasaulio vyrų bokso čempionatas, kuriame dalyvauja ir šeši Lietuvos bokso mokyklos atstovai.
Deja pirmoji čempionato diena lietuviams susiklostė nesėkmingai. Svorio kategorijoje iki 57 kg kaunietis Marius Narkevičius rezultatu 21:35 pralaimėjo Tuniso boksininkui Saifeddine Nejmaoui, o svorio kategorijoje iki 69 kg vilnietis Darius Jasevičius pralaimėjo 17:31 Indijos atstovui Bahadur Pun Som.
Kauniečiai – Donatas Bondorovas (75 kg), Daugirdas Šemiotas (81 kg), Vitalijus Subačius (91 kg) bei vilnietis Jaroslavas Jakšto (+91 kg) į ringą iškops šiomis dienomis.

Lapkričio 10-13 d.d. Berlyne vyko tarptautinis jaunimo-jaunių bokso turnyras „Goldener Bar von Berlin”, kuriame dalyvavo ir septyni Lietuvos atstovai. Visi Lietuvos boksininkai iškopė į finalą, tačiau pralaimėjo ringo šeimininkams berlyniečiams. Antrąsias vietas pagal svorio kategorijas iškovojo: 44 kg Jonas Kažukauskas, 51 kg Vitalijus Solovjovas, 54 kg Aleksandras Fišeras, 60 kg Rokas Janisovas, 66 kg Ovidijus Martinkėnas, 69 kg Valdemaras Klimovičius, 75 kg Darius Ščesnovičius.

Lapkričio 10-12 d.d. įvyko 7-asis tarptautinis Vitalijaus Karpačiausko vardo bokso turnyras Panevėžyje, kuriame dalyvavo 97 boksininkai iš 10 šalių (Rusija, Norvegija, Graikija, Baltarusija, Estija, Latvija, Lenkija, Slovakija, Suomija ir Lietuva).
Boksininkai kovojo dvejose amžiaus grupėse – suaugusių ir jaunimo. Iš lietuvių jaunimo amžiaus grupėje nugalėtojais tapo klaipėdietis Gytis Vatkus (54 kg) ir Vaidas Balčiauskas (75 kg), o suaugusių grupėje iš lietuvių nugalėtojais tapo: Marius Vyšniauskas (51 kg), Mindaugas Vyšniauskas (75 kg) ir Vitalijus Volkovas (91 kg).
Turnyras buvo puikiai organizuotas, finalinės kovos vyko Panevėžio pramogų centre.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , .