Žymos archyvas: įpusėjus

Vyriausybės fonde švilpauja vėjai

Nelaimių padariniams kompensuoti ir kitiems nenumatytiems sunkumams įveikti skirtas Vyriausybės rezervas jau pustuštis. Iki metų pabaigos valdžia tikisi išsiversti su 7 milijonais litų. Geriau, kad ši vasara ir ruduo Lietuvoje būtų ramūs. Jei ištiks sausra … Skaityti toliau

Eurolygoje – CSKA klubo triumfas

Šių metų Eurolygos finale nebuvo intriguojančios pabaigos. Maskvos CSKA su Ramūnu Šiškauskui pasistengė visus klausimus išspręsti dar ketvirtojo kėlinuko pradžioje ir šventė galutinę pergalę rezultatu 91:77 (22:21, 20:20, 21:16, 28:20). Naudingiausiu finalo varžybų žaidėju išrinktas … Skaityti toliau

“Lietuvos rytas” sutriuškino Prancūzijos ekipą

Vilniuje baigėsi pirmosios šių metų Eurolygos rungtynės vietos „Lietuvos ryto” ekipai, kuri namuose negailestingas sutriuškino dar pergalės skonio nepatyrusią Le Mano „Sarthe Basket” komandą rezultatu 85:50 (23:10, 25:16, 24:9, 13:15). Rungtynės prasidėjo netaikliais metimais bei … Skaityti toliau

Lietuvos rinktinė baigė kovas dėl Europos čempionato medalių

Lietuvos moterų rinktinė pasitraukė iš kovos dėl Europos čempionato medalių. Ketvirtfinalio rungtynėse lietuvaitės rezultatu 58:75 (25:21, 12:16, 15:24, 6:16) nusileido Rusijos rinktinei. Rungtynes Lietuvos rinktinė pradėjo įspūdingai. Mūsiškės pirmosiomis minutėmis prametė vos kartą, o krepšį … Skaityti toliau

Lietuvos rinktinė po atkaklios kovos pralaimėjo Europos čempionėms

Lietuvos moterų rinktinė tik po atkaklios kovos pralaimėjo Europos čempionėms Čekijos rezultatu 67:75 (24:19, 21:16, 11:21, 11:19) bei išsaugojo viltis patekti į Europos čempionato ketvirtfinalį. Rungtynes geriau pradėjo lietuvaitės, tačiau čekės neatsiliko ir jau po … Skaityti toliau

Lietuva iškovojo pirmąją pergalę Europos čempionate

Lietuvos moterų rinktinė iškovojo pirmąją pergalę Europos čempionate. Lietuvaitės užtikrintai nugalėjo Rumunijos rinktinę rezultatu 67:50 (24:16, 11:11, 15:11, 17:12). Rungtynes sėkmingiau pradėjo varžovės, tuo tarpu Lietuvos rinktinei pirmosiomis minutėmis taškus rinko tik Agnė Čiudarienė. Po … Skaityti toliau

LKL čempionatas startavo “Nevėžio” pergale

Pirmose penkioliktojo LKL čempionato rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas” namuose rezultatu 73:80 (23:15, 8:27, 23:19, 19:19) nusileido Kėdainių „Nevėžiui” ir čempionatą pradėjo pralaimėjimu.. Šeimininkai rungtynes pradėjo galingai – 10:2 sužaidus kelias minutes. Kėlinukui įpusėjus „Neptūnas” pirmavo 17:6, … Skaityti toliau

Rusijos rinktinė įtikinamai nugalėjo lietuvius ir pateko į finalą

(3)

Lietuvos krepšininkai nežais Europos čempionato finale. Rusijos rinktinė po sudėtingos ir atkaklios kovos turnyro pusfinalyje rezultatu 86:74 (25:12, 15:21, 25:25, 21:16) nugalėjo lietuvius ir žais dėl pirmos vietos su ispanais. Rungtynes pustuštėje arenoje geriau pradėjo … Skaityti toliau

Lietuva po sunkios kovos nugalėjo vokiečius

(4)

Trečiosios Europos čempionato C grupės rungtynėse Maljorkoje Lietuvos krepšininkai po itin atkaklaus ketvirtojo kėlinuko rezultatu 84:80 (30:17, 19:15, 19:28, 16:20) nugalėjo Vokietijos rinktinę ir užėmė pirmąją vietą pogrupyje. Rungtynes Lietuvos rinktinė pradėjo klaida, o Steffenas … Skaityti toliau

Jaunių rinktinė apmaudžiai nusileido ispanams

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos čempionate. Po dramatiškos kovos rungtynių pabaigoje mūsiškiai 82:87 (20:17, 23:28, 17:25, 22:17) pralaimėjo šeimininkams ispanams. Rungtynes geriau pradėjo Lietuvos krepšininkai, kurie užtikrintai pirmavo pirmosiomis minutėmis … Skaityti toliau