Vienas pirmųjų Lietuvoje savo namuose įsirengęs šilumos siurblį, tačiau pastaruoju metu naudojantis dujinį šildymą, vilnietis verslininkas tikina, kad ateityje būtinai vėl naudos ekologišką sistemą. Vilnietis verslininkas Vykintas Kezys neabejoja, kad bet kuris būsto šildymo būdas, … Skaityti toliau

Tarnybą Lietuvos kariuomenėje baigė 80-tūkstantasis šauktinis

Pirmadienį privalomąją pradinę karo tarnybą (PPKT) baigė 80-tūkstantasis atkurtos Lietuvos kariuomenės šauktinis – juo tapo 19-metis vilnietis Denisas Santalovas. Kaip pranešė KAM, iškart po karinės tarnybos vilnietis pasinėrė į mokslus – jis tęsia studijas Vilniaus … Skaityti toliau

Gargždus sudrebino raumeningi vyrai

Į Gargžduose vykusias atviras Lietuvos kultūrizmo finalines varžybas patekęs vienintelis klaipėdietis Julianas Grišajevas nusivylė teisėjų darbu. Vyrų kultūrizmo kategorijoje ketvirtas likęs uostamiesčio tvirtuolis teigė, kad buvo vertas antros vietos. „Nėra žodžių, esu nusivylęs. Į šias … Skaityti toliau

Finalinį etapą vėl laimėjo Ž.Savickas

Šeštadienį Kaune vykusio 2007 metų finalinio Lietuvos galiūnų čempionato etapo nugalėtoju vėl tapo vilnietis Žydrūnas Savickas, per septynias rungtis surinkęs 62 taškus. Devynių geriausių šalies sportininkų varžybose pasaulio galiūnių čempionato bronzos medalininkas Ž.Savickas laimėjo šešias … Skaityti toliau

Geriausių bėgikių trejetuke – visos lietuvės

Vilniuje vykusias tarptautines varžybas „Bėkime su Živile Balčiūnaite”, kurios kartu buvo ir Lietuvos 10 km bėgimo čempionatas, laimėjo šiaulietė Rasa Drazdauskaitė. Vyrų bėgimo nugalėtoju tapo ukrainietis Aleksandras Matvijčukas. Moterų grupėje pirmas tris vietas užėmė Lietuvos … Skaityti toliau

„Pasikinkius” keturračius – Vytauto Didžiojo pėdsakais

Trys klaipėdiečiai ir vienas vilnietis ketina siekti neįprasto rekordo – keturračiais motociklais seks Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto pėdsakais iki Juodosios jūros ir atgal. Lietuviams įgyvendinus šį sumanymą, būtų įveikta ilgiausia distancija važiuojant keturračiais motociklais. Keturračių … Skaityti toliau

Kruvinas Spartako kelias į Lietuvą

(1)

Italija, XXI amžius. Pusantrų metų trukusi vergija, mafijos ir policijos draugystė, visiškas paprasto žmogaus beteisiškumas – tai ne visi įspūdžiai, kuriuos Pietų Italijoje patyrė 55 metų lietuvis Alvydas. „Yra dvi skirtingos Italijos: Šiaurės ir Pietų”, … Skaityti toliau

R.Berankis susikaus su patyrusiu prancūzu

Sostinėje, Sereikiškių parke esančiame aikštyne, vykstančio tarptautinio vyrų teniso turnyro laimėti Prezidento taurę vakar pirmąją pergalę šventė septyniolikmetis vilnietis Ričardas Bernakis (830). Jis šešioliktfinalyje 6:1, 6:3 nugalėjo trejais metais vyresnį švedą Danielį Kumliną (745). Po … Skaityti toliau