Žinomas žurnalistas, Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) tarybos narys Romas Sakadolskis žada eiti kaktomuša, jei reikės priešintis norams siaurinti laisvo žodžio ribas visuomeniniame transliuotojuje. Prieš du mėnesius naujuoju LRT generaliniu direktoriumi tapus žurnalistui Audriui Siaurusevičiui, … Skaityti toliau

Pastaruoju metu vis aktualesnis klausimas: „Ar Kirkilo vyriausybė silpna?” Atsakydami dvaro žurnalistai atkakliai tvirtina, kad „ligonis gyvens”, oponentai rodo pirštu į smingančius premjero reitingus, didėjantį žmonių nepasitenkinimą kylančiomis kainomis, įprotį žadėti visiems viską. Premjero rytas … Skaityti toliau

Rytas po pirmosios nakties

Auštant du žmonės, pirmą kartą atsidūrę vienoje lovoje, spėlioja, ar jie kartu praleis ilgus metus, ar po valandos išsiskirs amžiams. Sociologas Žanas Klodas Kaufmanas, savo knygoje „Pirmasis rytas” išanalizavęs tokios situacijos subtilybes, teigia: kad ir … Skaityti toliau

SEB BBL čempionatas: „Žalgirio” smūgis Vilniuje

Per dviejų stipriausių Lietuvos vyrų krepšinio klubų dvikovą Vilniuje aistruoliai išvydo seniai matytą Kauno „Žalgirio” veidą. Kauno komanda visas rungtynes žaidė susikaupusi, puikiai atakavo ir po netaiklių metimų aršiai kovojo dėl kiekvieno atšokusio kamuolio. Šeštadienį … Skaityti toliau

LKL čempionatas: šalies pirmenybėse – pusiaukelė

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate 9 šalies klubai pasiekė pusiaukelę – visi sužaidė lygiai po 8 rungtynes. Dabar pirmenybėse skelbiama pertrauka iki sausio 12 dienos. „Sakalų” pakilimas Savaitgalį dvi pergales iš eilės iškovojo Vilniaus „Sakalai”, … Skaityti toliau

ULEB taurė: „Lietuvos ryto” krepšininkai išliko grupės lyderiais

Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkai namie po atkaklios kovos 80:74 įveikę „SLUC Basket” komandą išliko A grupės lyderiais Per Vilniuje vykusias rungtynes „Lietuvos ryto” krepšininkams trūko antrame kėlinyje traumą patyrusio pagrindinio įžaidėjo Roberto Štelmaherio – krepšininkas … Skaityti toliau

BBL čempionatas: „Sakalai” jau laukia Kalėdų

Aštuntą pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) čempionate patyrusius Vilniaus „Sakalų” krepšininkus kritikavęs vyriausiasis treneris Linas Šalkus spėliojo, kad žaidėjai jau laukia Kalėdų Daugiau negu mėnesį dėl galvos traumos gydęsis „Šiaulių” komandos kapitonas Vaidas Pauliukėnas … Skaityti toliau

SEB BBL čempionatas: čempionai revanšavosi rygiečiams

Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkai namie 75:68 įveikė Ramūno Butauto treniruojamą Rygos ekipą „ASK Riga” ir revanšavosi jai už pralaimėjimą minimaliu skirtumu per pirmąsias rungtynes Per šį mačą Lietuvos ir Baltijos krepšinio lygos čempionams vadovavo jau … Skaityti toliau

LKL čempionatas: „Šiauliai” pakilo aukštyn

Dvi pergales per Lietuvos krepšinio lygos (LKL) savaitgalio rungtynes iškovoję „Šiaulių” krepšininkai pakilo į ketvirtąją turnyro lentelės vietą Per pirmąsias ketverias LKL rungtynes šiauliečiai buvo iškovoję tik vien pergalę (pralaimėjo Kauno „Žalgiriui”, Vilniaus „Lietuvos rytui” … Skaityti toliau

Vilniečiai liko nenugalėti

Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkai ULEB taurės varžybose iššvaistė 17 taškų persvarą, tačiau po pratęsimo šventė antrąją pergalę Nansi SLUC krepšininkai iš Prancūzijos ULEB taurės varžybose vos skaudžiai nenubaudė per anksti pergale patikėjusių Vilniaus „Lietuvos ryto” … Skaityti toliau