Gimimo stebuklas tėvo akimis

(1)

Žinomi vyrai prisipažįsta: stebėti, kaip tavo vaikas ateina į pasaulį, – su niekuo nepalyginamas jausmas Naujos gyvybės kelias į šį pasaulį lydimas didelės kančios. Taip jau gamtos sutvarkyta, jog šią kančią tenka iškęsti moterims, o … Skaityti toliau

Jauniai pergale baigė pasirengimą čempionatui

Per paskutines draugiškas rungtynes nugalėję Japonijos nacionalinę vyrų krepšinio rinktinę Lietuvos devyniolikmečiai savo žaidimą tikisi atrasti per pasaulio čempionatą. Pasaulio jaunių (iki 19 metų) krepšinio čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė per kontrolines rungtynes Vilniuje 73:65 (25:17, … Skaityti toliau

J.Vainauskas: Mūsų komanda praktiškai suformuota

Vilniaus „Lietuvos ryto” ekipa šį sezoną kovojo keturiuose finaluose – laimėjo BBL čempionatą, o ULEB taurės turnyro, LKF ir LKL čempionatuose po permainingos kovos turėjo tenkintis antrąja vieta. Vis delto klubo generalinis direktorius Jonas Vainauskas … Skaityti toliau

Vilniaus „Lietuvos rytas” įveikė Rusijos ekipą

Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkai vakar Druskininkų sporto centre 82:77 įveikė Maskvos srities „Dinamo” ekipą, kurią treniruoja Rūtenis Paulauskas. Daugiausia taškų „Lietuvos rytui” pelnė amerikietis Andre Emmettas (22), latvis Robertas Štelmaheris (19), amerikietis Titus Ivory (14) … Skaityti toliau