Pinigai kapsi ir per klaidą

(2)

Po atostogų užsienyje grįžusių klaipėdiečių laukė neregėto dydžio telefono sąskaitos. Neišsiųstos žinutės staiga pavirto šimtais litų. Sąskaita apstulbino Atostogas Egipte klaipėdietė Loreta Mickuvienė prisimins dar ilgai. Mobiliojo ryšio operatoriaus „Omnitel” klientė kurorto viešbutyje negalėjo išsiųsti … Skaityti toliau

Lenktynininkai kovojo už taiką keliuose

1003 kilometrų lenktynėse, kurios finišavo šeštadienį, pirmą kartą triumfavo „AGM Kit Car” markės automobiliu važiavusi ekipa. Pergalę šventė „Adampolis Racing Team” komanda, visą lenktynių trasą įveikusi per 9 valandas 43 minutes. Šiųmetės varžybos tapo kampanijos … Skaityti toliau

Rinkėjo pažymėjimą siūlė atsiimti Ginekologijos skyriuje

Negavusi rinkėjo pažymėjimo klaipėdietė Regina tris dienas nesėkmingai bandė prisiskambinti į savo rinkimų apylinkę. Ketvirtąją dieną nurodytuoju telefonu atsiliepęs vyras paaiškino, kad ji pataikė… į ligoninės Ginekologijos skyrių. Antrus metus gyvenanti naujame uostamiesčio daugiabučių namų … Skaityti toliau

Dakaras ralis kaimynams – ypač sėkmingas

Sunkiausiu pasaulyje vadinamo Dakaro dykumų maratono finišą pasiekė ne tik trys iš keturių Latvijoje sukonstruotų „Oscar” automobilių, bet ir šios šalies motociklininkas Janis Vinteris pelnė net 6-ąją bendrosios įskaitos vietą Dakaro dykumų maratono finišą Senegalo … Skaityti toliau