Žymos archyvas: metimais

„Žalgiris” atsitiesė savųjų akivaizdoje

Antrąsias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo rungtynes laimėjo per visą mačą pirmavęs Kauno „Žalgiris”. Kauniečiai namie po atkaklios kovos 87:80 (27:18, 21:24, 27:22, 12:16) nugalėjo Vilniaus „Lietuvos rytą” ir atsirevanšavo už pralaimėjimą sostinėje. Kaip ir … Skaityti toliau

„Lietuvos rytas” pergale pradėjo BBL sezoną

Prasidėjo pirmosios Elitinio SEB BBL diviziono varžybos. Vilniuje vietos „Lietuvos rytas” rezultatu 80:72 (21:22, 18:18, 21:9, 18:23) nugalėjo „Šiaulių” ekipą. Rungtynių nebaigė vilniečių įžaidėjas Hollisas Pirce’as, kuriam trečiame kėlinuke buvo prakirsta lūpa. Rungtynes pradėjo Antonio … Skaityti toliau

Kroatai nugalėjo prancūzus ir kovos dėl penktosios vietos

Ispanijoje vykstančio 35-ojo Europos vyrų krepšinio čempionato pusfinalyje dėl 5-8 vietų Kroatijos vyrų krepšinio rinktinė rezultatu 86:69 (21:13, 26:18, 14:19, 25:19) palaužė Prancūzijos krepšininkų pasipriešinimą ir kovos dėl penktosios vietos. Rungtynių pradžia neapsėjo be nesklandumu. … Skaityti toliau

„Panathinaikos” finalo serijoje išsiveržė į priekį

Graikijos pirmenybių trečiosiose finalo rungtynėse Atėnų „Panathinaikos” klubas namuose, tik po pratęsimo, rezultatu 86:85 (28:20, 12:22, 20:21, 18:15, 8:7) įveikė Pirėjo „Olympiacos” krepšininkus ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2:1. Rungtynės prasidėjo atkakliai ir nei … Skaityti toliau

„Žalgiris” – LKL čempionas

(1)

Šeštose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo rungtynėse intriga ir emocijos tvyrojo visas 40 minučių. Po atkaklios kovos sudėtingą pergalę rezultatu 81:77 (19:21, 24:24, 16:19, ) iškovojo Kauno „Žalgiris”, įveikęs Vilniaus „Lietuvos rytą. Rungtynes Lietuvos ryto … Skaityti toliau

Lietuva – Brazilija 64:49 (po trečiojo kėlinuko)

(1)

Pasaulio krepšinio čempionato C grupės rungtynėse, Hamamacu „Shizuoka” arenoje, susitinka Lietuvos ir Brazilijos rinktinės. Po trečiojo kėlinuko priekyje lietuviai 64:49. Lietuvos krepšininkai, net ir pralaimėję 13 taškų skirtumu, išsaugotų 3 vietą grupėje ir išvengtų akistatos … Skaityti toliau

Lietuva – Brazilija 79:74

(3)

Pasaulio krepšinio čempionato C grupės rungtynėse, Hamamacu „Shizuoka” arenoje, Lietuvos irinktinė po atkaklios kovos 79:74 įveikė Brazilijos krepšininkus ir užsitikrino trečią vietą grupėje. Aštuntfinalyje lietuviai susitiks su Italija. Lemiamos rungtynės prasidėjo lietuvių tritaškių liūtimi – … Skaityti toliau