Žymos archyvas: galva

Titulų badas baigėsi: Ispanija – Europos čempionė!

Europa turi naują karalių. Į sostą po 44 metų pertraukos sugrįžta Ispanijos rinktinė, sekmadienį Austrijos sostinėje Vienoje vykusiame Senojo žemyno pirmenybių finale minimaliu rezultatu 1-0 įveikusi Vokietiją. Vienintelį įvartį sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį pelnė … Skaityti toliau

Paskutinį kelialapį į ketvirtfinalį iškovojo rusai

Kovoje dėl paskutinio kelialapio į ketvirtfinalį D grupės rungtynėse Rusijos rinktinė užtikrintai įveikė švedus. Guuso Hiddinko treniruojama ekipa ketvirtfinalyje susikaus su trenerio gimtosios šalies Olandijos rinktine. Rusija 2 – 0 Švedija 24′ [1 – 0] … Skaityti toliau

Kroatija grupės varžybas baigė pergale prieš Lenkiją

Kroatijos rinktinė tapo pirmąja komanda, Europos čempionate iškovojusia tris pergales iš eilės – paskutiniame B grupės turo mače Slaveno Biličiaus auklėtiniai minimaliu rezultatu 1-0 įveikė Lenkiją. Vienintelį įvartį antrojo kėlinio pradžioje po Danijelio Pranjičiaus perdavimo … Skaityti toliau

A grupėje šeimininkai „trinktelėjo durimis”

Europos pirmenybes pradėjusi dviem pralaimėjimais, viena turnyro šeimininkių Šveicarijos rinktinė nieko nelėmusiose paskutinėse rungtynėse „trinktelėjo durimis”. Šveicarai po dviejų Hakano Yakino įvarčių įveikė grupės nugalėtoją Portugaliją ir iškovojo garbės pergalę. Šveicarija 2 – 0 Portugalija … Skaityti toliau

Gimtadienio dovana skerdiką nuvylė

(1)

18 metų laisvės atėmimo, bausmę atliekant pataisos namuose”, – tokį nuosprendį vakar, per 28-ąjį savo gimtadienį, išgirdo Ričardas Ivanovas. R.Ivanovo aukai Danguolei Dominauskaitei buvo tik 19 metų. Auklės darbo ieškojusios kaunietės žūtis sukrėtė Lietuvą 2004-ųjų … Skaityti toliau

Rinktinė be aistros ir kovingumo

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė draugiškų rungtynių ciklą pradėjo pralaimėjimu. Užvakar Prahoje lietuviai 0:2 (0:1) nusileido Europos pirmenybėms besirengiančiai Čekijos rinktinei. Lietuvos rinktinės vadovų šūkis prieš rungtynes – „nesileisti mušamiems”. Jei spręstume tik pagal rezultatą, pralaimėjimas … Skaityti toliau

P.Scholeso įvartis siunčia „Man Utd” į Čempionų lygos finalą

Vienas. Tiek įvarčių buvo pelnyta per 180 žaidimo minučių arba du didžiulio susidomėjimo sulaukusius UEFA Čempionų lygos pusfinalio mačus tarp „Man Utd” ir „Barcelona” klubų, tačiau vienintelio tikslaus P.Scholeso smūgio pakako, jog Anglijos čempionai galėtų … Skaityti toliau

Prancūzija įrodė pranašumą prieš Lietuvą

Lietuvos rintkinei nepavyko pateikti dar vienos sensacijos 2008 metų Europos čempionato atrankos cikle. Susitikime su pasaulio vicečempione Prancūzija išvykoje lietuviai sugebėjo atremti atakų bangas beveik 80 minučių, tačiau buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą po dviejų … Skaityti toliau

Vaikų norą dirbti stabdo politikai

(1)

Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigos (VTAK) paruoštos įstatymo pataisos, leidžiančios dirbti vaikams nuo 13 metų, sukėlė tokius aršius ginčus aukščiausiose valdžios struktūrose, kad gali būti, jog projektas neišvys dienos šviesos, o nepilnamečiai ir toliau darbinsis … Skaityti toliau

„Juventus” iškovojo dramatišką pergalę Turino derbyje

Sekmadienį Italijos lygoje įvyko likusios 6 turo rungtynės. „Juventus” triumfavo dramatiškame Turino derbyje, „Milan” pratęsė prastą savo formą Italijos lygoje, „Sampdoria” ir „Empoli” iškovojo užtikrinamas pergales, o „Lazio” dar kartą sužaidė lygiosiomis. Tuo tarpu „Udinese” … Skaityti toliau