Latvijoje – Lietuvos rekordai

Penktą kartą vykusiame tarptautiniame sunkiosios atletikos turnyre Latvijos mieste Dobelėje pagerinti 3 Lietuvos rekordus.

Jie nuo šiol priklauso amžiaus grupėje iki 17 metų kovojusiam Klaipėdos sunkiosios atletikos sporto klubo auklėtiniui Vincui Slevinskiui (sv. kat iki 105 kg). Jis išrovė 136, išstūmė – 166 kg sveriančias štangas, o bendras dvikovės rezultatas – 302 kg – taip pat naujas Lietuvos rekordas.

Tarp šešiolikmečių klaipėdietis Romas Urbonas (iki 56 kg) turnyre iškovojo bronzą, dvikovėke surinkęs 167 kg, Karolio Juraičio rezultatas (iki 94 kg) – 300 kg leido jam pelnyti bronzą tarp sunkiaatlečių iki 20 metų. Tautvydas Lukauskas (iki 105 kg) iškovojo sidabrą amžiaus grupėje iki 18 metų. Bendras jo dvikovės rezultatas – 320 kg. Mergaičių varžybose dalyvavusi Aleksandra Stepanova su dvikovėje surinktais 109 kg absoliučioje įskaitoje užėmė 5 vietą.

Klaipėdos sunkiaatlečiai savo komandai surinko 1608,31 taško ir bendrojoje įskaitoje užėmė 3 vietą.

Beje, vis artėjant Pekino olimpinėms žaidynėms Druskininkuose buvo surengti tradiciniai Lietuvos tautinio olimpinio komiteto kursai, kurių metu 60-mečio jubiliejaus proga Lietuvos sunkiosios atletikos rinktinės vyriausiajam treneriui Bronislavui Vyšniauskui už nuopelnus Lietuvos olimpiniam judėjimui įteiktas vienas garbingiausių šalies sporto apdovanojimų – Olimpinė žvaigždė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .