Lenkija 2:1 įveikė Kosta Rikos rinktinę

Pasaulio futbolo čempionato A grupės rungtynėse, Hanoverio AWD stadione, Lenkijos rinktinė 2:1 (1:1) įveikė Ekvadoro rinktinę ir iškovojo vienintelę pergalę pasaulio čempionate.

Tiek Lenkijos, tiek Kosta Rikos komandos jau po antrojo turo prarado viltis iškopti į kitą turnyro etapą, tad nieko nelemiančias rungtynes futbolininkai pradėjo be ugnelės.

Tik 25 minutę taikliu baudos smūgiu Lenkijos rinktinės vartininką Arturą Borucą nuginklavo Kosta Rikos rinktinės puolėjas Ronaldas Gomezas.

Nė karto šiame čempionate įvarčio skonio nepajutę lenkai nesiruošė pasiduoti – 33 minutę kamuolį į Jose Porraso ginamus vartus pasiuntė Bartoszas Bosackis.

Aktyviai žaidusiam B.Bosackui sėkmė nusišypsojo dar kartą – 66 minutę, po Jaceko Krzynoweko pakelto kampinio, Lenkijos rinktinės puolėjas smūgiu galva pelnė antrąjį įvartį ir išvedė savo komandą į priekį.

Teisėjas Shamsunas Maidinas iš Singapūro rungtynių metu parodė net 10 geltonų kortelių – po 5 kiekvienos komandos žaidėjams.

Geltonos kortelės parodytos: Michealiui Umanai (17 min.), Luisui Marinui (47 min.), R.Gomezui (47 min.), Gabrieliui Badillai (52 min.), Leonardui Gonzalezui (76 min., visi – Kosta Rika); Arkadiuszui Radomski (18 min.), Jacekui Bakui (24 min.), Michalui Zewlakowui (29 min.),Marcinui Baszcynskiui (60 min.), A.Borucui (91 min., visi – Lenkija). Rungtynes stebėjo 43 000 žiūrovų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .